NOBUSAN Beslenme Takviyesi

Nobusan Beslenme Takviyesi, Berlin, Ragow, Vitamin

Ṣimdi ki şartlar altında ne kadar sağlıklı besleniyoruz? Yediğimiz yiyecekler gerçekten 100% sağlıklı mı? Bu yiyecekler nereden geliyor? Hangi şartlar altında nasıl toplandılar? Sebzeler ve meyveler gerçekten güneş enerjisi ile mi olgunlaşmış? Günlük beslenme şeklimiz gerҫekten bizi her türlü dışarıdan gelen etkinliklere karşı koruyup vücudumuzun besin ihtiyacını sağlıyabiliyor mu?

Kendi tecrübelerime göre söyleyebilirim ki, vücut her zaman neye ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Ruhsal ve zihinsel sorunlar fiziksel semptomlarla ortaya çıkıyor. Biz insanlar duygularımızı bastırmak için güçlü bir eğilime sahibiz. Çünkü temsili görevleri her zaman kişisel duygularımızın önüne koyarız. 

İnsanın zihin durumu çok farklıdır. Korkular ve güvensizlik şu anda birçok insanın yaşam biçimini büyük oranda etkilemiş durumda. Ciddi değişiklikler biri için bir fırsat iken diğeri için de büyük bir zorluk. Vücut, ruh ve beyin arasında gerҫekleşen karmaşık etkileşim, dış etkinliklerin binmesi ile, metabolizmamızı dengeden ҫıkarabilir. Tabii yaşam durumumuza göre, vücudun sağlıklı bir beslenmenin yanında  ek olarak içeriden desteğe ihtiyacı olabilir. Sağlıklı yaşam iҫin doğru besin tercihleri yapmak önemli fakat yeterli değil. 

NOBUSAN beslenme hayati koçu olarak, doğru besinlerin taktiği ile senin iҫin özel hazırlanmış olağanüstü bilgiler ve önerilen çözümler ile sana eşlik edebilir miyim? 

NOBUSAN'dan seçilen takviye besinler (bu korkulu "Korona" zamanında) sağlığına destek verir, ruhun ve bedenin canlanmasını sağlar. Böylece hayatın güҫ şartlarına, seni bekleyen zorluklara daha kolaylıkla hakim olabilirsin. 

Önce, senin için ücretsiz olan, hayati madde analizi ile vücudunun "şu an ki" durumunu belirliyoruz. Vücudunun besin değerinin ne kadar bir düzeyde olduğunu ve olan noksanlıkları nasıl takvileyebileceğini beraberce belirliyoruz. Kısa sürede pozitif değişikliği sen de hissedecek ve bu etkili, kolay formülü sen de beğeneceksin.