USUI Reiki 1. ve 2. derece egitimi

Reiki 1. derece eğitimi

Reiki 1. derece temel eğitimdir.  1. Derece ile geleneksel Reiki tarihine yönlendiriliceksin. Seminer bilgi ve pratik olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Pratik bölüm de kendine, eş ve kısa tedavi yöntemi öğretilir ve uygulanır. Son bölümde enerji kanalını açmak, temizlemek ve mühürlemek için Reiki master tarafından 4 inisiyasyon gerçekleştirilir. Böylelikle sağlıklı evrensel "ilahi" enerji akıtması sağlanır. 

Seminer öncesi dört temel tedavi tavsiye ediyoruz. Hem Reiki enerjisini tanımak, hissetmek hem de Reiki ustanı ve seminerin olacağı ortamı tanımak iҫin. İnisiyasyon dan sonra güzel yaşam enerjisinin kanalı sen olacaksın.

 

Günlük atölye çalışması:
C.tesi saat 11:00-17:00 arası

 

Alternatif olarak, bireysel bir inisiyasyon alabilirsin.

Randevu özel verilir.

Tabii eğitim sonrası yazılı belge / sertifika verileceği gibi, eğitim sonrası da her zaman tecrübelerim ile yanındayım.

Reiki 2. derece eğitimi

Usui sistemin de ki ikinci derece çok daha ileriye gidiyor. 2. derece zihinsel seviye de başlar. 2. derece de mantraları ile olan 4 semboller den 3 ile tanışacaksın. Sembolleri ve mantraları ezberleyene kadar beraber pratik yapacağız. İlk sembol Reiki gücünün güçlendirilmesini ifade eder. İkinci sembol zihinsel iyileşmeye aracılık eder. Üçüncü sembol uzaktan iyileşmeyi sağlar.

Hafta sonu çalışması saatleri:

Cuma saat 18:00-20:30 arası 

C.tesi saat 11:00-14:00 arası 

Pazar saat 11:00-14:00 arası 

 

Alternatif olarak, bireysel bir inisiyasyon alabilirsin.

Randevu özel verilir.

Tabii eğitim sonrası yazılı belge / sertifika verileceği gibi, eğitim sonrası da her zaman tecrübelerim ile yanındayım.

Seminer öncesi sana benim Reiki hocamın kitabını (almanca) okumayı tavsiye ediyorum: „Reiki – eine Hand voll Licht: 25 Jahre mit dem Usui-System der natürlichen Heilung"Ashara Kuckuck  ISBN 978-3-7375-1991-5.

Klangschale, Heilung, Reiki, Gürtelrose, Warzen, Schuppenflechte, Besprechen

BIR´IM ∞ BIR OLMAK   BIRLIK OLMAK