Ruhun bakis acisindan güzellik uykusu

Eski zamanlarda bile uyku, tanrıların bir hediyesi olarak görülüyordu. Hastalar uykularında şifa bulmak için tapınaklara giderdi. Aslında vücudumuz geceleri kendini yeniler. Uyku bizi canlandırır, zihni sakinleştirir. Insan uykusunda yakıt ikmali yapıyor.

 

Kötü uyku ruha zarar verebilir. Kronik uykusuzluk depresyona bile neden olabilir. Zihinsel enerji blokajları nedeniyle psikolojide bir dengesizlik oluşur. Çoğunlukla travmatik deneyimlerden kaynaklanırlar. Gün içinde çok meşgul olduğumuz için bu süre zarfında duygusal ihtiyaçlarımızı algılayamayız. Zihinsel problemler kendilerini fiziksel semptomlarla ya da düşüncelerin atlı karıncası şeklinde (düşünceler hızla koşar) ortaya çıkarır. Kendimizi huzursuz hissederiz, huzur bulamayiz ve uykusuz kaliriz. 

 

Beyin, metabolizma ve ruhumuz simbiyotik olarak ayrılmaz bir biyolojik sistem oluşturur. Bağışıklık sistemimizin kalitesi de büyük ölçüde bu etkileşime bağlıdır.

Yani senin görevin ruhunu, kalbini, beynini temiz tutmak. Temiz tutmak için de elinden ne geliyorsa yapmak. Iyi beslenme, doktor tedavilerine paralel enerji çalışmaları (Aura ve organlar için) yap ki hayatın zor zamanlarında da ayakta durabilesin, huzur ve sağlıklı uyku bulabilesin!

„Uyku, ruhunuzun günlük ekmeğidir.“

Carl Ludwig Schleich, Alman doktor, anestezinin mucidi ve yazar (1859 - 1922)

BIR´IM ∞ BIR OLMAK   BIRLIK OLMAK