GMCKS Pranik Sifa Calismasi

Pranik Sifanin Kurucusu (1952-2007)

Prana uygulaması, vücudun kullanılmış enerjisinin temizlendiği ve enerji alanının (aura) taze prana (yaşam enerjisi) ile zenginleştirildiği bir enerji eşliğidir. 

 

Prana kelimesi Sanskritçe'den gelir ve yaşam enerjisi anlamına gelir. Prana tekniği, fiziksel ve enerjik düzeyler üzerindeki etkileri incelemek için çok sayıda doktor ve sezgisel öngörüsü çok yüksek olan kişiler tarafından, kurucu Grandmaster Choa Kok Sui (GMCKS) tarafından araştırılıp, geliştirilmiştir. 

 

İnsan vücudu, görünen bir "fiziksel" parçadan ve görünmeyen bir "enerjik" bedenden oluşur. Engellenen duygular, stres, olumsuz düşünceler, egzersiz eksikliği ve yetersiz beslenme çakraların dengesini bozabilir ve sağlık sorunlarına yol açabilir. Hücrelerimiz yeterli yaşam enerjisine sahip değilse, ya prana eksikliğinden ya da bedeni zayıflatabilecek ve hatta hasta edebilecek prana tıkanıklığından söz ederiz. 

 

Grandmaster Choa Kok Sui'ye göre prana tekniği ile temizleyip enerji vererek vücudun kendi kendini iyileştirme güçlerini harekete geçiriyor ve destekliyoruz. Fiziksel bedene dokunulmadan uygulanan bir çalışmadır. Bir prana uygulaması vücudun ihtiyacına göre 1,5 saate kadar sürebilir ve uzaktan da etkisi kuvvetlidir. 

Prana, Prana Healing, Prana Heilung, Pranaheilung, GMCKS, Master Sai, Königs Wusterhausen, Berlin, Ragow, Birim, Entspannung

Grandmaster Choa Kok Sui (GMCKS)
(Resimkaynagi: https://srisai.de/prana-heilung/)

Prana, P1, P2, P3, Master Sai, Berlin, Ragow, Odett Kühn, Selbstheilungskräfte aktivieren, reinigen, energetisieren, stabilis

Usta Sai Cholleti bizzat Grandmaster Choa Kok Sui tarafından 
eğitilmiş ve Avrupa'da Pranik Şifayı yaymak için yetkilendirilmiş. 

BIR´IM ∞ BIR OLMAK   BIRLIK OLMAK