Hücre korumasinin ruh acisindan anlami

Ruh nedir? Ruh, insanın bedensiz bir parçasıdır. Bir insanın hissetmesinde, düşünmesinde kendini belli eder.

 

Hücre koruması nedir? Hücre koruması, biz insanları toksik etkilerden koruyan sağlıklı vücut hücreleri demektir!

 

Toksik etkiler neler olabilir: Nikotin, aşırı alkol tüketimi, pestisitler gibi vücudu kirleticiler olabileceği gibi ilaç tüketimi, elektronik radyasyon, stres, yanlış davranış, yanlış yaşam görüşü (negatif düşünme, konuşma, hareket etme) ve yetersiz beslenme de buna dahildir. 

 

Bunlar, hücrelerde ve dokularda yaşlanma süreçlerini teşvik eder. Beden, zihin ve ruh artık bir bütün oluşturmuyor. Hastalıklar ortaya çıkar. Beden hasta olduğunda, ruhu da hastadır ve bunun tersi de geçerlidir. Artık dış koşullara dayanamaz.

 

Beden, ruhun ağızlığıdır. Tüm rahatsızlıklar, hastalıklar ve çatışmalar bu nedenle kökenlerini fiziksel ve zihinsel düzeyde gösterir. Depresyondayız, etrafımızdaki "sevdiklerimizi" bırakın kendimizi bile sevmiyoruz. Artık yaşamıyoruz, sadece işlev görüyoruz ve giderek daha depresif hale geliyoruz. Ruh yardım için haykırır ve bunu migren, sırt sorunları, uykusuz geceler, mide ve bağırsak sorunları, güç ve istek eksikliği, yorgunluk, enfeksiyonlara yatkınlık, demir eksikliği ve daha fazlası gibi dış şikayetlerle gösterir.


Beyin, metabolizma ve ruhumuz simbiyotik olarak ayrılmaz bir biyolojik sistem oluşturur. Bağışıklık sistemimizin kalitesi de büyük ölçüde bu etkileşime bağlıdır. 

Yani senin görevin ruhunu, kalbini, beynini temiz tutmak. Temiz tutmak için de elinden ne geliyorsa yapmak. Iyi beslenme, doktor tedavilerine paralel enerji çalışmaları (aura ve organlar için) yap ki hayatın zor zamanlarında da ayakta durabilesin!

 „Beden, ruhun görünene tercümanıdır.“

Christian Morgenstern, Alman şair, yazar ve çevirmen (1871 - 1914)

BIR´IM ∞ BIR OLMAK   BIRLIK OLMAK