Ruhun bakis acisindan sigiller, sedef hastaligi ve zona

Siğiller içsel tıkanıklıkları, özgüven eksikliğini, kendinize ve hayata olan güven eksikliğinizi, kişilerarası ilişkilerdeki sorunları ve/veya çözülmemiş sorunları gösterebilir. Siğilin nerede ortaya çıktığına bağlıdır. 

 

Siğiller sıklıkla ellerde ve parmaklarda meydana gelir ve bu durum benliğin ve kişilerarası ilişkilerin gelişimindeki tıkanıklıkları gösterebilir. Ayaklardaki siğil mesafeyi gösterebilir. Hangi noktada yaşam yolunuzdan uzaklaştınız? Eğer siğil yüzünüzdeyse, kendinize şunu sorun: Hangi dile getirilmemiş duyguları tezahür ettirdim? Göğüs bölgesinde aile ilişkisini, ailede bastırılmış duyguları, cinsel bölgede ise siğillerin utanç ve bastırılmış cinsel duygularla ilişkisi olabilir. 

 

Sedef hastalığı: Cildimiz ruhun, dış benliğin aynasıdır. Kendinizi dış dünyaya nasıl tanıtıyorsunuz? Çevrenizdeki her şeye karşı içsel olarak stresli, kırgın ve kızgın mısınız? Hangi iç savaş veriyor sunuz? Kendinize ve ihtiyaçlarınıza yeterince dikkat ediyor musunuz? Olası tıkanıklıkları veya söylenmemiş mesajları tanımak, kabul etmek ve bırakmak için kendi içinize, ruhunuza bakın. 

 

Zona: Zona, çok büyük içsel huzursuzluğun, çatışmaların, endişelerin ifadesi olarak görülebilir. Evde fiziksel ve duygusal değişiklikler mi var? Onun mesajını almak için ruhunuzla bağlantı kurun. 

 

Tavsiyem: Sağlıkla ilgili zorluklarınızı büyüme ve dönüşüm için harika bir fırsat olarak görün. Bizler genelde ya geçmişte ya da gelecekte yaşıyoruz. Çok nadir burada ve şimdideyiz. Yaşam sorunlarını kabul et. Meditasyon, enerji çalışması, ruh yolculuğu v.b. çalışmalar ile konunun oluşumuna in ve sorgula... Ruhunuz, olup biteni anlamak için doğru kapıları doğru zamanda açar, böylece gücünüze varabilir ve yaşamdaki yolunuzu takip edebilirsin. 

Dengesizliğin ardındaki mesajı anla! 
Her şey kendini sevmekle başlar ve kendini sevmekle biter! 
SEV KENDİNİ! 


Yani senin görevin ruhunu, kalbini, beynini temiz tutmak. Temiz tutmak için de elinden ne geliyorsa yapmak. Iyi beslenme, doktor tedavilerine paralel enerji çalışmaları (Aura ve organlar için) yap ki hayatın zor zamanlarında da ayakta durabilesin, huzur ve sağlıkla hazmedebilesin!

"Ögrenen ruh için hayatın en karanlık saatleri bile sonsuz degerlidir."

Immanuel Kant, Alman filozof (22 Nisan 1724 – 12 Şubat 1804)

BIR´IM ∞ BIR OLMAK   BIRLIK OLMAK