Referanslar

Danısanlarım ne diyor

Bazen gerçekten inanmasanız bile hayatın için de mucizeler saklıdır !!!


Sevgili Birim, sana dizlerim de ki ağrılarımdan hiҫ bir iyileşme beklentisi olmadan geldim. Zekayı her zaman sezgiden önce koyan kesinlikle kafa kontrollü bir kişi olarak, şamanların veya şifacıların gücüne gerçekten inanmıyorum. Inanmamama ragmen alternatif yöntemleri araştırırken senin web sayfanı buldum. İlginç yöntemler, özellikle de zaten çok duyduğum ve okuduğum REIKI (eller ile iyileştirme tekniği) nedeniyle, her zaman ki itirazlarımı bir kenara bırakıp telefon da randevu aldım. Seninle karşılaştığım da, emin ellerde olduğumu hissettim çünkü gerçekten davetkar ve aynı zamanda beden ve zihin için yatıştırıcı bir karizman var. Bir masaj masası, güzel bir dekorasyon ile donatılmış odan da güzel dinlendim. Arka planda ki hoş gevşeme müziği, rahatlatıcı ve sağlıklı bir REIKI tedavisi için doğru ruh halini sağladı. Bu yüzden hayatımın ilk REIKI seansına katıldım ve ne diyebilirim ... merkezi çakraların tüm tıkanıklıklarını ve dizlerde ve ek bir enerji konsantrasyonunu aldıktan sonra ağrı kesildi ve neredeyse ağrısızdım diyebilirim. Dürüst olmak gerekirse, bunun işe yaradığına kesinlikle inanamıyorum ve muhtemelen bunu mantıkla da kavrayamayacağım. Benim fikrim böyle ve böyleydi. Ortopedi dizlere 500 avroluk enjeksiyonlara karşı kesin bir sonuç veren bir çözüm sunuyor. Bu durumda, özellikle enjeksiyona gerek duyulmuyorsa, REIKI ile bir deneme de hiç bir zarar görmüyorum. Başarı eksikliği durumunda, bir deneyim yapmış düşüncesi ile geldim. Çok teşekkür ederim sevgili Birim ve şimdi yukarıda bahsedilen şikayetleri hafifletmek için şifalı ellerini düzenli aralıklarla kullanmaktan mutluluk duyacağım. Son bir tedavi sağlamasa bile, rahatlama tek başına bir fayda ve yaşam kalitemi iyileştiriyor. 

 
Sevgiler - Wolfgang F.

Mayis 2019

Sevgili Birim, sana hızlı ve etkili yardımın için çok teşekkür ederim.

Sevgiler - Undine

Güzel bir ön görüşme, rahatlatıcı sakin bir ortam. Denemek için de bir çok faydalı hizmetler. Herkes kendine uygun olanı denemeli. Önemli olan stresli günlük yaşama karşı sakinleştirici, rahatlatıcı bir denge bulmak. 

Sevgili Birim,

yaşadığım çok güzel şaman yolculuğu için sana teşekkür etmek istiyorum. 

Bütün seanslar süresince kendimi senin eşliğin de çok güven de hissettim. Bu çok güzel bir duygu. Yaşadığım değerli tecrübe için sözler çok az ve etkisiz kalıyor. Kendim üzerine çok şey öğrendim ve bu bilgiler ile beraber seans dan ayrılıyorum. Şimdi kendime olan görevim ise bu yaşadıklarımı gündeme koymak ve dolu dolu yaşamak. Bu konuda çok çalışacağım ve doğru yolda olduğumun bilincindeyim artık. 

Sen harikasin. Ҫok fazla sıcaklık ve şefkat yayıyorsun. Kapıda karşılaman bile çok sevecen ve sıcak. Böylece her çalışmamız benim için bir bütünlüktü. Seans öncesi  ilk görüşme/konuşma gerçekten beraber çalışabilmek için çok önemli. Böylelikle birbirimizi tanımış olduk ve karşılıklı bir güven kurabildik. Senin ile herşey üzerinde konuşabildim ve sen çok duyarlıydın. Böylelikle kendimi şaman yolculuğun da sana tamamen bırakabildim, rahat ve güvenilir bir ortam da! Minnettarim seninle tanıştığım ve çalıştığım için. 

Eminim ki tekrar görüşeceğiz. O zamana kadar sana kalp den sevgiler diliyorum.


Bianca

September 2019

Sevgili Birim, kendi yolumu bulduğumdan cok mutluyum. Sen de büyük destek buluyorum bu yolu kat etmek de. Sen benim için kalbimin bir kahramanısın. Iyi hafta sonları ve sevgiler!

Christiane, Ocak 2020

Son zamanlar da desteğin ve ayrıca şaman korkuma bakıp dönüştürmeme yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim.

Nicole, Kasım 2020

Sevgili Birim, rahatlatıcı tedavin ve ilham verici sohbetin için teşekkürler. Sevgilerimle Mart 2021

 

Sana yürekten teşekkür ederiz. Köpeğimiz Gino, en başından beri seninle çok rahat hissetti kendisini. Enerji tedavilerin sayesinde bugün durumu cok iyi, doktorlar ondan vazgeçmişlerdi. Çok teşekkürler.
Gerçekten „bir“ olmanın ne demek olduğunu tam yasayarak gösteriyorsun. Yolun hep bereketli ve acik olsun. 

 Başlangıçta oldukça temkinliydim ve konuyla hiçbir zaman yoğun bir şekilde ilgilenmemistim. Sonra bir durum oldu: Üst kolumda bir iltihap olustu ve ağrıdan dolayı zor hareket ettirebiliyordum. Uzaktan okuyup üfleme ve verilen enerji ağrımın 6 gün içinde geçmesine sebep oldu. Evet bu sürecte agri hapi kullandim. Şaşırtıcı yan etkisi ise, son gerceklesen enerji tedavisinden iki gün sonra "Poppeye" (bir kutu ıspanaktan sonra her zaman süper güçleri olan çizgi film adamı) gibi hissettim kendimi.

Kedim Thyson´da birkaç uzaktan verilen enerji tedavisinden sonra sırtındaki artroz ile daha iyi ve rahat hareket etmeye basladi.

Son olarak da, çene kemiğimde iltihap olan kök tedavisi görmüş bir diş beni uzun süre zorluyordu. Ağrı kesiciler ve Reiki enerjisi kombinasyonu sayesinde dis çekilene kadar rahat ettim.

Enerji desteği ve birçok faydalı tavsiyesi için Birim hanima çok minnettarım. Benimle cok iyi ilgilendi. Açıklığı ve çok sevecen, sevgi dolu tavrı için de tesekkür ederim. İşin güzel yanı da danisaninin evine de gidebiliyor. Ya da tedavi odasına, evdeki 3 kat merdiveni çıkamayan icin, zemin katinda ki oturma odasında da ilgilenebiliyor.

Her durumda Birim hanim hem uyumlu, hem de kesinlikle güvenilir biri.  Bunu da takdir ettim.
Anke, 05.07.2021 

 


Hem enerji çalışmasını hem de hayvan iletişimini tanımama ve takdir etme zevkine ulastim. Hamileliğimin sonunda Birim bana ve bebegime enerji verdi ve şikayetlerimle ilgilendi. Sakin ve sıcak tavrı beni rahatlattı, dinlenmiş hissettim. Karnimda ki kücük adam da hareketleriyle begenisini gösterdi. Hayvan iletişimin de de basarili bilgiler sagladi. Herhangi bir sorun veya bir soru olursa Birim ile her zaman iletişime gecebiliyorum. Kedim Birim ile çalışmaktan büyük keyif alıyor. Her şey için teşekkür ederim sevgili Birim. 

Damaris, 06.11.2021 

 

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Enerjik el ve ayak refleks bölgesi masajının sayesinde tekrar kendimde güç ve enerji buldum. Tibet canagi ile biten masaj harikaydi. Sohbete zaman ayırıyor ve her soruyu yanıtlıyor. Tekrar gelecegim sevgili Birim! Teşekkürler ve sevgiler. 

Liza, 03.02.2022 


"Sadece görünmez olanı görenler imkansızı başarabilir."
Dr. Ernest Holmes, Science of Mind kurucusu